Kaera 7 majas on müügis kolm uut korterit, mis on juurde ehitatud maja kolmandale katusekorrusele. Neist kahe korteri planeering on läbi kahe korruse, tekitades majale ka neljanda – viimase korruse.

Kõigist korteritest avaneb vaade ümbruskonnale, neis on palju valgust ja avarust. Korterite sisekujundus on valminud professionaalse sisearhitekti käe läbi, ehitamisel on kasutatud kõrgekvaliteedilisi ehitus- ja siseviimistlusmaterjale. Korteritel on Fenestra kaheraamsed puitaknad, mis ei lase niigi vaiksel tänaval ainsamatki müra ruumidesse. Katuseaknad on kolmekordse klaaspaketiga Veluxi kvaliteetaknad. Igas korteris on ka üks panoraam katuseaken.

 

Majas on kaugküte, korterite esimese korruse kütteallikaks on ribiradiaatorid, teisel korrusel on vesi-põrandaküte. Märgruumides on elektripõrandaküte, mis tagab mugava ja ühtlase küttelahenduse. Korterite ventileerimiseks on kasutatud loomuliku ja sundventilatsiooni kombinatsiooni.

 

Korteritesse on paigaldatud uus kanalisatsiooni-, vee- ja elektrisüsteem, mis ei ole seotud maja teiste korteritega. Sooja vee annavad korteritesse korterisisesed /lokaalsed elektriboilerid.

 

Korterite lõppviimistlus: värvitud seinad, eluruumide põrandaid katab puitparkett, märgruumi seinad ja põrand plaaditud, sanitaartehnika vannitoas (dush, tualett, valamu, segisti).

 

Valmimas on näidiskorter nr.9, mis on saanud sisekujundaja käe läbi skandinaaviapärase ilme. Põrandaid katab naturaalne puitparkett (tamm), seinad on värvitud heledates toonides ning märgruumidesse on valitud disainplaadid. Esikus ja trepihallis siinidel liigutatavad koht valgustid + magamistoa ja II korruse toa süvistatud led laevalgustid.

 

Teised kaks müügis olevat korterit on veel võimalik viimistleda vastavalt ostja soovile – hea võimalus oma uue kodu sisekujunduses ja ruumide planeeringus kaasa rääkida!

 

  • Küttesüsteem: kaugküte. ribiradiaatorid, vesi-põrandaküte, elektripõrandaküte.
  • Ventilatsioon: Loomuliku ja sundventilatsiooni kombinatsioon.
  • Avatäited: Fenestra kaheraamsed kolmekordse valuklaasiga puitaknad. Velux kolmekordse klaasiga katuseaknad.
  • Kommunikatsioon: Kiire internetiühenduse valmidus valguskaablite toel.
  • Turvalisus: Välisuks fonosüsteemiga avatav. Hoone on varustatud nõuetekohase automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemiga (ATS). Korterites valveseadmete valmidus.
  • Iga korteri juurde kuulub üks panipaik ja üks parkimiskoht hoovis.
  • Lisatasu eest võimalus soetada hoovis asuv remondikanali ja elektriga varustatud garaaz 1-le autole.